stat4u
wtorek, 16 października 2012

Udało się, już działa sklep Mosca! Znajdziecie tam drobiazgi mojego autorstwa. Przede wszystkim prace z sutaszu, ale także biżuterię z filcu, może dekoracje świąteczne... mam trochę pomysłów i powoli będą się pojawiać w sklepie. Postaram się, aby regularnie pojawiały się ciekawe nowości. Zachęcam do zaglądania, może upatrzycie jakieś prezenty świąteczne :)

środa, 10 października 2012

Zapraszam do skorzystania z kolejnego kursu szycia sutaszowej biżuterii. Broszka z kaboszonkami "kocie oko" może być wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego. Próbujcie, szyjcie :) Kurs dostępny na BazarDekoracji.pl

wtorek, 02 października 2012

Od dawna zastanawiałam się jak połączyć moje dwie pasje - sutasz i książki. Zaczynam więc tworzyć zakładki, taki mały gadżet, który dobrą lekturę może uczynić jeszcze przyjemniejszą :)

Moja pierwsza zakładka powstała na specjalną okazję - Wydawnictwo Iskry obchodzi dokładnie dziś swoje 60-lecie! Z tej okazji na Facebook'u ogłosiło konkurs, w którym można wygrać wspaniałe książki, a nagrodą dodatkową jest właśnie Ulla. Zapraszam do wzięcia udziału, a Iskrom życzę 100 lat! Albo nie, z 500 może :)

poniedziałek, 01 października 2012

Złoty pierścionek z perełkowym środkiem, z dodatkiem koralików toho. Baza pierścionka w kolorze starego złota. Nie wiem, jakie robi na Was wrażenie ze zdjęć, ale na żywo jest naprawdę elegancki i uroczy :)

Ros gull w sklepie online.

niedziela, 30 września 2012

Przełamałam jedną z moich barier - nie robiłam do tej pory w czerni i szarościach. Wreszcie spróbowałam i nawet da się. Postanowiłam zgłosić tę pracę na nowym wyzwaniowym blogu Rozkręcone myśli... w temacie Lata 80-te. Powodem jest głównie kolorystyka. Lata 80-te w mojej pamięci zacierają się coraz bardziej, tracą kolory, moje wspomnienia są w odcieniach szarości... Świat jaki pamiętam nie był zresztą aż tak kolorowy jak dziś - bez billboardów, wystaw sklepowych i tego całego kolorystycznego szumu, który nas teraz otacza.

Loftey w sklepie online.

piątek, 28 września 2012

Pierścionek numer 2 - niewielki, delikatny, w intensywnych kolorach. W środku kwadratowy kamyczek kocie oko, dodatkowo koraliki toho. Baza pierścionka w kolorze starego złota. Zgłaszam do Kreatywnego Kufra - Wyzwanie Czworokąt.

Amy w sklepie online.

środa, 26 września 2012

Nie każdy ma tyle cierpliwości, żeby dziergać sutasz, a miło jest zrobić coś ładnego dla siebie. BazarDekoracji.pl prezentuje krok po kroku jak wykonać niezbyt trudną i efektowną bransoletkę z filcu i kamieni. Od razu się przyznaję, że kurs przygotowałam ja :) Zapraszam! Udanej zabawy i pięknych efektów :)

sobota, 22 września 2012

Broszka z kamyczkami "kocie oko" i koralikami toho w świeżych, intensywnych kolorach. Zawijaski nieco secesyjne, więc zgłaszam do Kreatywnego Kufra na nowe stylowe wyzwanie.

Benta w sklepie online.

środa, 19 września 2012

Co prawda trochę późno się zorientowałam, ale już ponad rok minął odkąd szyję sutasz. Pierwsze kolczyki uszyłam w lipcu zeszłego roku i wyglądały tak:

Przez te miesiące duuużo się nauczyłam, szyję już inaczej i bardziej świadomie. Pozdrawiam wszystkie moje sutaszowe koleżanki, które dzielą się wiedzą - to od Was dowiaduję się najwięcej :) A najbardziej wdzięczna jestem pewnej Iwonce, która pokazała mi sznurkowe dzieła i dała mi pierwszy impuls, by iść w tym kierunku :)


Cieszę się, że sutasz pojawił się w moim życiu, to jest to, czego potrzebowała moja twórcza energia.


Wracam do roboty, bo pomysły czekają w kolejce na realizację, a co najważniejsze - mnożą się jak oszalałe!

sobota, 15 września 2012

Marta Szejba (blog Sztuknij-sie.blogspot.com) wyróżniła to, co tutaj wyprawiam i bardzo mi miło z tego powodu. To taka miła urodzinowa niespodzianka :) Dziękuję!

 

 


W związku z tym chciałabym wyróżnić 5 blogów, oczywiście sutaszowych; odwiedzam je, by nacieszyć oczy pięknymi kolorami, formami i ciekawymi pomysłami:

 

SAADIA

http://saadia-bizuteriaautorska.blogspot.com/

 

Szklanym Okiem Mym

http://szklanymokiemmym.blogspot.com/

 

Wafelkowy Sutasz

http://wafelkowy-sutasz.blogspot.com/

 

Krokusowy Sutasz

http://krokusowysutasz-ewa.blogspot.com/

 

Izziland

http://izziland-izziland.blogspot.com/

 

Jest to zabawa, która polega na tym, aby:

- umieścić nagrodę na swoim blogu w odniesieniu do osoby, która Cię do niej nominowała;
- wytypować 5 blogów, które na nią zasługują, ale nie mają jeszcze 200 obserwatorów i powiadomić o tym.