stat4u

Sutasz broszki

poniedziałek, 25 lutego 2013

Przy okazji wyzwania w KK zrobiłam broszkę z "Bluszczem" Alfonsa Muchy. Wokół przepięknej grafiki - sutasz, koraliki toho i perełki.

A od wczoraj moje prace można oglądać i kupować nie tylko w sklepie Mosca.net.pl, ale również w galerii Dooperelle.pl oraz na portalu LaModa. Zapraszam!

broszka z sutaszu

broszka z sutaszu

broszka z sutaszu

Broszka w galerii Dooperelle.pl.

środa, 14 listopada 2012

Nowe sutaszowe doświadczenie - sznurek metalizowany. Jest troszkę bardziej masywny od zwykłego sutaszu. Błyszczy, lubię to! Wkomponowałam w niego kwiat z modeliny fimo i wyszło na to, że to chyba kwiat paproci ;) Broszka w klimacie leśnym, wiosennym.

Broszka Alfey w sklepie online.

Alfey - broszka z sutaszu

Alfey - broszka z sutaszu

piątek, 02 listopada 2012

Z sutaszu wyczarowałam motyla. Motyl w nierealnych kolorach, wyrazisty, tak jak lubię. W przyrodzie podobno te najpiękniejsze są najbardziej niebezpieczne. Może to bardziej groźny Schmetterling niż słodki motylek?
Mjoll powstała z akrylowych serduszek, koralików toho i oczywiście sznurków sutasz. Od spodu podszyłam sztucznym zamszem, a krawędzie wykończyłam murkiem z toho. Zgłaszam tego dzikiego motyla do wyzwania Kreatywnego Kufra - temat: Fowizm.

Broszka Mjoll w sklepie online.

Mjoll - broszka z sutaszu

Mjoll - broszka z sutaszu

Mjoll - broszka z sutaszu

czwartek, 01 listopada 2012

Broszka powstała z sutaszu, akrylowych koralików oraz toho. Jako dodatkowy element ozdobny użyłam satynowej tasiemki.

Nina - broszka z sutaszu

Nina - broszka z sutaszu

Ninę wymyśliłam jako uzupełnienie poniższych kolczyków. Trafiła już w dobre ręce :)

Nina - kolczyki z sutaszu

środa, 10 października 2012

Zapraszam do skorzystania z kolejnego kursu szycia sutaszowej biżuterii. Broszka z kaboszonkami "kocie oko" może być wspaniałym prezentem dla kogoś bliskiego. Próbujcie, szyjcie :) Kurs dostępny na BazarDekoracji.pl

sobota, 22 września 2012

Broszka z kamyczkami "kocie oko" i koralikami toho w świeżych, intensywnych kolorach. Zawijaski nieco secesyjne, więc zgłaszam do Kreatywnego Kufra na nowe stylowe wyzwanie.

Benta w sklepie online.

poniedziałek, 07 maja 2012

Okrągłe kolczyki z taśmą cyrkoniową i masą perłową. Na brzegach wykończone koralikowym murkiem, od spodu podszyte zamszem.

Do kompletu dołączyłam broszkę.

środa, 04 kwietnia 2012

Rzadko zdarza mi się tworzyć w tak stonowanych kolorach. Wyzwanie Kreatywnego Kufra było dla mnie inspiracją do wykorzystania szarości. Broszka z dodatkiem elementów bali, hematytu i koralików toho przypomina ćmę. Nait binatang.

piątek, 02 marca 2012

Świeżość, intensywne barwy, wiosna! wiosna! wiosna! :)

środa, 29 lutego 2012

Magiczna broszka z okiem proroka, która może uchronić przed złym urokiem... Tak przynajmniej podpowiada turecka wiedza ludowa. Nasze polskie przesądy skłaniają się raczej do ochronnej mocy czerwonej kokardki. Jeśli chodzi o mnie, to na magiczną polską broszkę z kokardką jeszcze przyjdzie czas ;) A może to będzie opaska? Albo bransoletka? Kolczyki....? Hm...

 
1 , 2