stat4u

Sutasz różności

czwartek, 03 stycznia 2013

Tak się wpatruję w Tęczaka, że nawet nie pochwaliłam się małym sukcesem. W zeszłym tygodniu moja bransoletka w stylu Rokoko otrzymała wyróżnienie Kreatywnego Kufra. Zasłużyła na V miejsce :)

Bransoletka Rosmary - nagroda Kreatywnego Kufra

wtorek, 01 stycznia 2013

Dziś rozpoczęła się aukcja Tęczaka - naszyjnika, który powstał specjalnie na 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnymi siłami sutaszowe dziewczyny (w tym ja ;)) z całej Polski uszyły to cudo. Zapraszam do licytacji. Naszyjnik może być Twój :)

Naszyjnik z sutaszu TĘCZAK - licytacja na Allegro (link)

Tęczak - naszyjnik dla WOŚP

zdjęcia - Arek Rząd, Red Room
stylizacja - Iwona Rząd
 modelka - Emilia Sierzputowska

Naszyjnik jest częścią większego projektu BIŻUTERYJKI DLA WOŚP. Aukcje wszystkich przedmiotów wykonanych przez dziewczyny tworzące biżuterię w różnych technikach, znajdziecie TUTAJ.

czwartek, 15 listopada 2012

W zeszłym tygodniu spotkało mnie coś baaaardzo miłego - elfickie kolczyki otrzymały pierwszą nagrodę w wyzwaniu Rozkręconych Myśli, w którym tematem była baśń Piotruś Pan. Nigdy nie lubiłam specjalnie tej historii, jedynym ciekawym jej elementem była wróżka Dzwoneczek z filmu Dysneya i ona właśnie stała się inspiracją w tym wyzwaniu. Wygrana cieszy tym bardziej, że był to dla mnie trudny temat. Mam nadzieję, że w Rozkręconych jeszcze wiele wyzwań przede mną, niecierpliwie czekam na kolejne i zachęcam do wzięcia udziału w zabawie. Wyzwania wciągają!

Alfhildur - kolczyki z sutaszu I nagroda

sobota, 03 listopada 2012

Przedstawiam komplet z sutaszu, w składzie opaska i zawieszka. Zrobiłam go na zamówienie ze sznureczków, kuleczek i walca z hematytu oraz koralików toho. Spakowany w ładne pudełeczko poleciał do Herefordu, UK. Mam nadzieję, że ucieszy pewną Panią, która znajdzie go pod choinką.

Tinna - opaska i zawieszka z sutaszu

Tinna - opaska i zawieszka z sutaszu

Tinna - opaska i zawieszka z sutaszu

sobota, 27 października 2012

Zakładka do książki wykonana z sutaszu, koralików toho, a to w środku to nawet nie wiem co takiego, mały drobiazg znaleziony w moich zbiorach.

Zakładka Otta w sklepie online.

Zakładka do książki

Zakładka do książki

Zakładka do książki

wtorek, 02 października 2012

Od dawna zastanawiałam się jak połączyć moje dwie pasje - sutasz i książki. Zaczynam więc tworzyć zakładki, taki mały gadżet, który dobrą lekturę może uczynić jeszcze przyjemniejszą :)

Moja pierwsza zakładka powstała na specjalną okazję - Wydawnictwo Iskry obchodzi dokładnie dziś swoje 60-lecie! Z tej okazji na Facebook'u ogłosiło konkurs, w którym można wygrać wspaniałe książki, a nagrodą dodatkową jest właśnie Ulla. Zapraszam do wzięcia udziału, a Iskrom życzę 100 lat! Albo nie, z 500 może :)

wtorek, 19 czerwca 2012

Uwielbiam kolory! Z potrzeby zastosowania jak największej ich ilości powstało tych kilka zawieszek. Skromna forma, ale myślę, że dzięki wyrazistym barwom, efektowna.

piątek, 11 maja 2012

Drugi tutorial na stronie BazarDekoracji.pl, tym razem pokazuję jak zrobić niezbyt trudne kolczyki w klimacie wiosennym. Zapraszam do obejrzenia, może dla kogoś ten kurs stanie się początkiem przygody z sutaszem.

Kolczyki krok po kroku

poniedziałek, 02 kwietnia 2012

Hurra! Hurra! Moja opaska Grin muli otrzymała wyróżnienie w wyzwaniu tematycznym Kreatywnego Kufra - tematem był smak kwaśny. Cieszę się ogromnie, bo po raz pierwszy moja praca została nagrodzona :D

czwartek, 23 lutego 2012

Zapraszam do obejrzenia mojego pierwszego tutorialu sutaszowego na stronie BazarDekoracji.pl. Pokazuję, jak wykonać bransoletkę ze sznurków, kamieni akrylowych, koralików TOHO  i perełek.

bransoletka krok po kroku