stat4u

Sutasz opaski

środa, 28 listopada 2012

Przedstawiam dwie opaski do włosów. Jedna z kolorowym kokardkowym elementem, druga w kolorach ziemisto-kamienistych. Oba elementy wykonane z sutaszu, koralików toho i kamyczków akrylowych.

Tina w sklepie online.

Tina - opaska do włosów

Tina - opaska do włosów

Kamila w sklepie online.

Kamila - opaska do włosów

Kamila - opaska do włosów

piątek, 26 października 2012

Dawno nie było opaski, a bardzo lubię je robić. Zdecydowałam się na czerń i biel, ponieważ takie jest aktualne wyzwanie Kreatywnego Kufra. Ozdobny element Lary wykonałam z sutaszu i koralików toho w kontrastowych kolorach. Sama opaska jest wykończona satynową tasiemką. Całość wygląda całkiem elegancko.

Opaska Lara w galerii.

Lara - opaska do włosów

Lara - opaska do włosów

poniedziałek, 19 marca 2012
piątek, 16 marca 2012

Opaska Grin muli zrobiona z okazji kolejnego wyzwania Kreatywnego Kufra ma przywodzić na myśl smak kwaśny. Fimo-lemonki oraz odcienie zieleni i żółci posłużyły mi, aby wywołać to wrażenie.

czwartek, 09 lutego 2012
sobota, 04 lutego 2012

Propozycje na głowę w różach, szarościach i czerni. Główny element - noc kairu. Dodatkowo koraliki TOHO.


czwartek, 05 stycznia 2012
poniedziałek, 02 stycznia 2012

Uwielbiam opaski do włosów z ciekawymi elementami, do tej pory najlepiej sprawdzały mi się kwiaty. Zależnie od tego z czego i jak są wykonane, niektóre nadają się bardziej na co dzień, inne na specjalne okazje. Moim zdaniem zawsze dodają uroku. Przeglądając moją ulubioną galerię sutaszową Olissimart.pl, znalazłam opaskę z elementem sutaszowym Sylwii Żak. Zdziwiłam się, że to jedyny taki projekt w całej galerii, przepełnionej kolczykami i naszyjnikami stworzonymi tą techniką. Mnie zainspirowała ta praca bardzo, opaski będą jedną z moich ulubionych ozdób do robienia i do noszenia. Sutasz we włosach jest elegancki i po prostu uroczy!